Tips en Truuks

Rosarium Vondelpark - 20161103
Adviezen grondbemesting van deskundige leden
Bemestingsadviezen grond
Op deze pagina geven 10 deskundige leden advies over het bemesten van verschillende soorten grond voor een gezonde rozengroei. Het is maatwerk en een objectieve grondanalyse is een goede basis voor een optimale aanpak.

De grond verzorgen vóór de winter staat op de pagina Verzorging rozen voor de winter
 
Felco 2 snoeischaar - 06115-20160908
Snoeischaar onderhoud
Snoeischaar onderhoud
Een snoeischaar moet aan 2 dingen voldoen; scherp zijn en soepel knippen. Het onderhoud is eigenlijk eenvoudig en afhankelijk van het gebruik, maar ná elk gebruik is het handig om het ‘mes’ en het ‘aambeeld’ te ontdoen van plantensap en andere ongerechtigheden en een beetje olie is welkom tegen het ‘roesten’.

Hoe u het beste rozen kunt snoeien staat op de pagina Verzorging rozen