Er zijn gratis activiteiten, zoals muziek, dichters en een beeldenwandeling.  Je kunt ook stemmen op jouw favoriete roos in de periode van 7 juni tot en met 29 juni. Het International Rosarium in het Westbroekpark is een rozentuin met ongeveer 350 verschillende rozen. 

Uiteraard zal ook de Rozenvereniging aanwezig zijn op 6 juli 2025 met een stand. Deze dag komt tot stand in samenwerking tussen de Gemeente Den Haag en Groei&Bloei Den Haag. Ook zullen er rozen te koop zijn.

Het Westbroekpark is een park en wijk met een oppervlakte van 18 hectare, dat ligt in Den Haag, tussen Madurodam en Scheveningen. Het ligt op de gronden van een oud gehucht, dat Wittebrug heette. Het Westbroekpark is met het Belgische Park een van de Haagse beschermde stadsgezichten.

 

Perk met stamrozen in 2024

                    

 

 

Keuring van de rozen tijdens de Internationale Rozenconcours in 2024