Terug naar nieuwsoverzicht

Dinsdag 15 augustus 2023: Rosa ‘Castellen’

Nieuwe roos: Rosa ‘Castellen’ gedoopt

Een bijzondere dag met een emotionele achtergrond. Vandaag is op het domein van Casteels rozen een nieuwe roos gedoopt met de naam Rosa ‘Castellen’. Op verzoek van de familie Casteels heeft Martin Vissers deze nieuwe roos ontwikkeld. De naamgever voor deze roos is de dochter van André en Magda Casteels. Zij is 20 jaar geleden omgekomen bij een noodlottig ongeval. Maar zoals André stelde bij deze doopplechtigheid is deze roos ook opgedragen aan alle ouders die een kind te jong op vergelijkbare wijze zijn kwijtgeraakt. Dat dit tot troost moge dienen.

Voor deze doopplechtigheid zijn als Doopmeter aanwezig Minister Annelies Verlinden , als Dooppeter Dr. Ludwig Lens en als Getuigen Maria De Smedt en Jan Casteels, de oorspronkelijke Peter en Meter van Ellen Casteels.

Rosa

De doopplechtigheid met Champagne!

Doopakte van Rosa ‘Castellen’

Veel publiek was aanwezig bij deze bijzondere gelegenheid.

Martin Vissers vertelt over het wordingsproces van de roos, dat een tiental jaren in beslag heeft genomen.

Op een mooie zomerse dag in augustus.

Deel dit bericht: