Terug naar nieuwsoverzicht

Zaterdag 15 juni 2024: Bezoek aan MNP Suntory ( Meilland Rozen), Rozen en Radijs en Rozentuin in Zwanenburg.

Ook deze dag begon iets anders dan gepland. Het jaarlijks water event in Woubrugge zorgde ervoor dat het ‘rondje om de kerk’ naar een parkeerterrein onmogelijk was. Echter NRV leden zijn niet voor een gat te vangen. Uiteindelijk vond iedereen een parkeerplek. Op de Oude Wetering, te zien vanaf het terras werden roeiraces gehouden. Ook deze dag kende veel deelnemers.

Enthousiast als altijd was MNP in Leimuiderbrug de volgende locatie van deze dagexcursie. Zij maken ook onderdeel uit van zogeheten ‘Flower Trials’. En bij MNP worden dan hun eigen nieuwste planten geshowd maar ook van diverse buitenlandse aanbieders. Fantastisch om deze nieuwe planten te zien.

Rosa Zepeti van MNP / Meilland

Mandeville / Sundaville Gold en Blue

Aan de lunch in Rozen & Radijs

Impressie rozentuin Zwanenburg

Dierama op de voorgrond en Hemerocallis op de achtergrond

Sinocalycanthus Raulstonii

Deel dit bericht: